سیستم های مدیریت یکپارچه گواهینامه IMS

جهت اخذ سیستم های مدیریت یکپارچه گواهینامه IMS ، می توانید از طریق شرکت پرشین ایزو اقدام نمایید. این شرکت آماده ارائه خدمات به شرکت ها و سازمان ها می باشد.

در محیط رقابتی تجاری امروز ، ساده تر کردن کارها برای پایین نگه داشتن هزینه های اضافی ضروری است. اصول اصلی مدیریت ناب شامل حذف افزونگی ها و ادغام سیستم ها است. اجرای یک سیستم مدیریتی یکپارچه چارچوبی برای انجام همین کار فراهم می کند. هنگامی که سیستم های مدیریتی خود را ادغام می کنید ، کارایی را بهبود می بخشید.

سیستم های مدیریت یکپارچه منفعت بیشتری از اجرای سیستم های مدیریت جداگانه به طور موازی دارند. اگر در حال حاضر سیستم های مدیریتی جداگانه را اجرا می کنید ، با دریافت این گواهی نامه می توانید پس انداز کنید.

سیستم های مدیریت یکپارچه گواهینامه IMS چیست؟

سیستم مدیریتی یکپارچه یک سیستم واحد است که برای مدیریت چندین جنبه از فعالیت های یک سازمان مطابق با استانداردهای متعدد مانند سیستم های مدیریت کیفیت ، محیط زیست و بهداشت و ایمنی طراحی شده است.

بیشتر مشاغل قبلاً سیستم هایی – رسمی یا غیر رسمی – برای رسیدگی به این مسائل دارند. با این حال ، آنچه که بسیاری از مدیران متوجه نیستند ، درجه ای است که آن ها روندی تکراری را انجام می دهند یا کارهای اضافی غیر ضروری را برای کارمندان خود ایجاد می کنند. در نهايت ، ايمني ، مديريت محيط زيست و كنترل كيفي نكات مشترك بسياري دارند و همه در راستاي هدف مؤثرتر و كارآمدتر سازمان شما تلاش مي كنند.

در عمل ، یک سیستم مدیریتی یکپارچه شامل ادغام سیستم های رسمی موجود و اجرای بهترین شیوه های خاص در سطح سازمان است.

مزایای ادغام سیستم مدیریتی یکپارچه گواهینامه IMS

در یک سیستم مدیریتی یکپارچه ، از دوباره کاری جلوگیری می شود. ادغام موفقیت آمیز سیستم های مدیریتی شما می تواند مزایای ملموسی برای سازمان شما داشته باشد ، از جمله:

  • جلوگیری از تکرار تلاش
  • استفاده موثرتر از مدیریت زمان
  • استفاده از منابع برای پیاده سازی و مدیریت سیستم ها به شیوه ای کارآمد تر
  • دستیابی به گواهینامه کارآمدتر
  • کاهش خستگی حسابرسی

ادغام سیستم های مدیریت یکپارچه و مدیریت صحیح

بیشتر مشاغل از ارزش صدور گواهینامه تحت ISO 9001 ، ISO 14001 ، ISO 45001  و سایر استانداردهای سیستم مدیریت آگاهی دارند. یادآوری این نکته حائز اهمیت است که هدف ISO و سایر استانداردها کمک به شما در اداره بهتر سازمان است. اگر سیستم های مدیریتی شما باعث می شوند کارمندان شما کار غیر ضروری را دوباره انجام دهند ، آن ها کار مورد نظر خود را تحویل نمی دهند.

ساختار مشترک در جدیدترین استانداردهای ISO 9001 و ISO 14001 معرفی شده است ، همچنین در ISO 45001 جایگزینی OHSAS 18001 استفاده خواهد شد. این امر باعث می شود استانداردها سازگارتر شوند و ادغام مؤثرتری را ایجاد کنند. گذشته از مزایای دیگر ادغام ، اتخاذ سیستم های مدیریت یکپارچه اکنون انتقال به این مدل را سهولت می بخشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نقشی که شرکت پرشین ایزو در کمک به شما در دستیابی به این هدف می تواند داشته باشد ، می توانید مستقیماً با دفتر این شرکت تماس بگیرید.

سازگارتر ساختن استانداردهای سیستم مدیریت یکپارچه

ساختار مشترک در جدید ISO 9001 ، ISO 14001  و ISO 45001 جایگزینی OHSAS 18001  معرفی شده است. این امر باعث می شود استانداردها سازگارتر شده و ادغام مؤثرتر سیستم های مدیریت در سه زمینه مهم: کیفیت ، مدیریت محیط زیست و بهداشت و ایمنی شغلی را فراهم کنند. در اینجا مختصری از هریک از این استانداردهای جهانی سیستم مدیریت یکپارچه پذیرفته و اجرا شده:

  • ISO 9001 صدور گواهینامه در استاندارد سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه ISO 9001 نشان می دهد که سازمان شما نیازهای سیستم مدیریت کیفیت سختگیرانه را در زمینه های زیر برآورده می کند: امکانات ، افراد ، آموزش ، خدمات و تجهیزات. دستیابی به این گواهینامه اولین گام برای اجرای فرایند بهبود مستمر در کل سازمان شما محسوب می شود.
  • ISO 14001 دستیابی به صدور گواهینامه ISO 14001 برای هر سازمانی که قصد ایجاد ، پیاده سازی ، حفظ و بهبود سیستم مدیریت کارآمد محیط زیست را داشته باشد ، ضروری است. میزان استفاده از استانداردهای ISO 14001 براساس عواملی از جمله سیاست های زیست محیطی خاص سازمان ، انواع محصولات و خدمات ارائه شده ، موقعیت مکانی آن و شرایط عملیاتی است.
  • ISO 45001 استاندارد جدید H&S ISO 45001 شامل منطقه بسیار مهم بهداشت و ایمنی شغلی است. این استاندارد چارچوبی برای کاهش خطرات در محل کار ، بهبود ایمنی کارکنان و به طور کلی ایجاد شرایط کار بهتر برای کارمندان در سراسر جهان فراهم می کند.

اخذ سیستم های مدیریت یکپارچه گواهینامه IMS

پرشین ایزو از تخصص لازم برای کمک به مهارت در ادغام سیستم های مدیریتی در سازمان شما برخوردار است که به شما امکان می دهد با بهره وری بیشتر کار کنید.

بر خلاف بسیاری از نهادهای صدور گواهینامه ، این مرکز ضمن ارائه خدمات بی عیب و نقص ، بهترین خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با این شرکت تماس بگیرید.